Šiltas interjeras: kaip jį sukurti

parašė , 2018-11-28 19:29

Nors Lietuvoje dabar labai populiarus vadinamasis skandinaviškas interjeras, tačiau labiausiai mums visiems trūksta šilumos, dėl to ir interjero salone www.dubingiai.lt galima nesunkiai pastebėti, kas populiaru. Tačiau gyvendami tokioje šaltoje šalyje, kur tamsos ir šalčio žiemą yra tikrai daugiau negu norisi, galima bent namus sukurti labai jaukius.

Šiltos sienų, grindų, lubų spalvos

Kas yra šiltos spalvos: Raudona ir visos, turinčios savyje šios spalvos pigmento. Šaltos spalvos eina į mėlyną. Tad labai paprasta: rinkdami spalvas namams, nepamirškite šių spalvų reikšmių ir rinkitės tokias, kurios atitiktų šilumos sąvoką vaizde.

Medis interjere

Klasikinis natūralus sprendimas, norint sukurti šilumą namuose yra medis. Medinis stalas, medinės sijos, kolonos ar kažkurie baldai ar apdailos: tai tiesiausias kelias į jaukius šiltus namus.

Švelnūs, megzti audiniai

DubingiaiTaip pat labai smagu, kuomet namuose gali būti švelnūs ir megzti audiniai. Prisiliečiate ir iškart šilta bei gera.

Židinys

Niekas negali atstoti židinio namuose jaukumo. Dabar pasistatyti židinį namuose yra labai paprasta, nes tiesiog galima įsigyti vadinamąją "buržuiką" ir ją pastačius džiaugtis tuo karščiu. Kas gali būti smagiau, romantiškiau ir geriau, jeigu ne jaukus vakaras prie traškančios ugnies, žvelgiant į pro šalį krentančias snaiges, jums jaukiai sėdint prie ugnies. Tai būtų ne Kalėdų atvirutė, o būtų jūsų tikrasis gyvenimas jaukioje ugnies apsuptyje. Aišku, tai nėra tik interjeras, tai jau yra ir pati namo konstrukcija, dėl to ir galvoti apie tai reikėtų jau daug anksčiau.

Kailiai

Dar vienas dalykas, kurį galima daryti, tai įsigyti kilimų iš kailių. Galbūt geriau vengti natūralaus kailio, kadangi tai tiesiog yra nužudyto ir nukankinto gyvūno gyvenimo įrodymas, ir jeigu jūs esate vegetaras, tuomet nenorite tokių dalykų savo namuose. Tačiau šiais laikais yra netgi kokybiškesnių sintetinio kailio kilimų ir apklotų, kuriuos galima užmesti ant šaltos sofos, o galbūt grindų.

Augalai

Namams jaukumo visuomet suteikia gyvybė. Todėl smagu, kai namuose atsiranda ir augalai. Tik nereikia jais per daug apsikrauti, ką žmonės kartais padaro tiesiog nejausdami jokio saiko. Jums tai yra nebūtina, ir jūs tiesiog galima viską atlikti taip pat gražiai, jaukiai, tačiau augalus derinti skoningai: ir vienus prie kitų, ir prie aplinkos. Svarbu pasirinkti, kad augalai niekaip jums netrukdytų. Jie turi stovėti ten ir taip, kad niekada niekam nekliudytų.

Rašyti komentarą