Populiarios verslo kelionių kryptys

parašė , 2016-11-30 13:44

Tam tikrose kelionėse visada galima sutikti daugiau verslininkų, diplomatų nei kitur. Kokie skrydžiai iš Vilniaus yra dažni verslo kelionėms?

Į Briuselį

Ne tiek dėl verslo, kiek ir dėl įvairių kitų diplomatinių tikslų galima pamatyti skrydžiuose į Briuselį solidžiai atrodančius žmones. Tačiau ir išsilaipinus Belgijoje bei nuvykus į Briuselio centrą sutriksite pamatę, kad žmonės ten atrodo kaip iš kokios "Matricos". Kas antras vaikšto su kostiumu ar kostiumėliu, visi labai ramūs. Taip galbūt yra dėl to, kad ten yra daug Europos Sąjungos organų, kuriuose dirba daug žmonių. Tai galima formuoja ir viso miesto veidą, verčia ir kitus žmones pasitempti. Juk gyvendamas bohemiškoje aplinkoje žmogus irgi išlaisvėja, ima juokingai elgtis. Tuo tarpu gyvenant tarp svarbiausių Europos diplomatų ar verslininkų, kyla noras ir pačiam užsivilkti smokingą.

Į Estiją arba Rygą

Kelionės iš VilniausKodėl ten keliaujama dėl verslo? Todėl, kad retai važiuojama atostogauti. Tad, jeigu kažkas skrenda į Taliną arba Rygą, tuomet paprastai turi ten reikalų. Baltijos šalys dažnai jungiasi. Kai prasideda verslo plėtra, ji paprastai iškart apima būtent šį Baltijos šalių takelį, tad nenuostabu, kad ir "braliukai" iš Baltijos pajūrio dažniausiai būna tie, kurie gali tapti ir broliukais versle. Tarptautinės kompanijos dažnai būna išsidėsčiusios kaimynystėje. Todėl nieko keisto, jeigu įsėdę į lėktuvą, skrendantį į Estiją arba Latviją, sutiksite visai kitokį žmonių kontingentą, nei skrendant į, pvz., Airiją, kur dauguma keliautojų bus emigrantai su verkiančiais vaikais.

Į Londoną

Tokiose kelionėse lėktuvo sudėtis gali būti labai mišri. Bus tikrai jau minėtų emigrantų, gyvenančių Anglijoje ir kartais aplankančių tėvus Lietuvoje. Bus tikrai ir tokių, kurie į Londoną keliauja tvarkyti svarbių reikalų. Žmones nesunku atpažinti pagal jų aprangą, manieras. Taigi, jeigu norite keliauti į Angliją, pamatysite lėktuve įvairius žmones.

Į verslo keliones vyksta dažnai verslininkai, programuotojai, menininkai, politikai. Jose yra aptariami reikalai, kuriuos aptarinėti internetu užtruktų tiesiog per ilgai. Į tokias keliones dažnai išvilioja ir įvairūs renginiai, tarptautinė konferencijos. Jose galima įgyti patirties, megzti verslo ryšius. Taigi, tokioms kelionėms būdingas naudos, prasmės ieškojimas. Tiesa, dažnai pažengę ir sėkmingi verslininkai orientuojasi ne į pačius pigiausius skrydžius, o į tokius, kurie tiesiog geriau atitiktų poreikius. Tai yra, keliautų būtent jiems reikalingu metu, taip pat būtų patogūs, lėktuvai su komfortą užtikrinančiais patogumais.

Vienas atsakymas į “Populiarios verslo kelionių kryptys”

  1. kelioninės says:

    Keliauti yra smagu bet kur, net ir ten, kur atsiduriate ne pirmą kartą. Kad ir kur keliautumėt labai svarbu, kad turėtumėt atitinkamas priemones, kur susidėti daiktus ir dokumentus. Paprastai patogiausia daiktus ir rūbus vežtis lagamine, o dokumentus ir pinigus mažoje rankinėje per petį.

Rašyti komentarą