Plastinė chirurgija: tarp tiesos ir mitų…

parašė , 2019-01-28 14:05

Plastinė chirurgija Lietuvoje įleidžia vis gilesnes šaknis. Žinoma, kalbame apie modernią chirurgiją, kuri padeda pakoreguoti savo kūną visiškai nepatiriant jokių žalingų pokyčių, juolab, atrodant taip, kaip labiausiai norite. Plastikos chirurgai Klaipėdoje gali padėti atrodyti taip, kaip labiausiai norite, tad svarbiausia detaliai apgalvoti, ar jums to reikia ir pagaliau ryžtis judėti savo tikslo link.

Tiesa, kaip ir daugelis kitų paslaugų, taip ir ši, yra apipinta pačiais įvairiausiais mitais, kurie kartais trukdo suvokti, ar chirurgija tikrai geras pasirinkimas. Žmonės labai dažnai lygina įvairias galimybes, dėliojasi pliusus ir minusus ir bando suvokti, ar toks kūno pokytis yra geras sprendimas. Juk – visam gyvenimui. O kai kuriais atvejais net reikia atlikti korekcijas.

  • Didžiausias mitas yra tai, kad plastinė chirurgija gali kažkaip pakenkti žmogui, jo sveikatai. Tikrai ne, kadangi modernios plastinės chirurgijos galimybės yra plačios kaip niekada ir suteikia žmonėms galimybę labai puikiai jaustis ne tik operacijos metu, tačiau ir po jos.

  • Taip pat labai klaidingai galvojama, kad plastikos chirurgai Klaipėdoje stengiasi padaryti kuo didesnes korekcijas, kad žmogaus kūnas kardinaliai pasikeistų. Tai nėra tiesa, kadangi visada laikomasi saiko, kuris gali garantuoti, jog žmogus gaus norimą rezultatą. N tik tokiu atveju, kai siekia kardinalių pokyčių, tačiau ir tada, kai norisi, kad tie pokyčiai būtų minimalūs ir pavyktų išlaikyti natūralumą.

  • Mitas, kad chirurgijos paslaugos labai brangios. Kadangi atsiranda avis daugiau chirurgų, kurie teikia tokias paslaugas, natūralu, kad to įtakoje paslaugos pinga. Kai konkurencija yra dideli – visada laimi klientas.

  • Platus chirurgų pasirinkimas garantuoja, kad rasite tą variantą, kuris jums labiausiai tinka. Palyginkite kuo daugiau variantų, kad pavyktų rasti tai, kas tenkina poreikius. Nereikia galvoti, kad visų chirurgų kompetencijos yra vienodos. Jie skiriasi, tad pagal poreikius nesuniai rasite tai, kas labiausiai tinka.

Jeigu norite pakoreguoti savo kūną – drąsiai tai darykite. Šiuo metu galimybės atviros kaip niekada, tad drąsiai keliaukite savo tikslų link ir siekite jų.

Rašyti komentarą