Nemalonios palydovės – papilomos

parašė , 2016-07-31 22:01

Papildomos gydymasDažna odos problema tiek vyrams, tiek ir moterims – tai estetiškai labai nepatraukliai atrodančios papilomos, kurios atrodo kaip odos ataugėlės ant plonos kojelės. Neestetiškai atrodančios ar net diskomfortą keliančios ataugėlės yra dažna priežastis kodėl papilomu salinimas yra itin dažna procedūra, kurią specialistai klinikose atlieka beveik kasdien. Šie dariniai dažniausiai atsiranda ant kaklo, krūtinės, pilvo, pažastų ir net akių vokų bei lytinių organų, Ypatingai šiose vietose jos kelia didelį diskomfortą.

Priežastys ir gydymas

Papilomų susidarymas – tai yra infekcinė liga, kuria galima užsikrėsi ypatingai paprastais būdais – tiesioginio kontakto ar lytinio akto metu. Papilomomis galima užsikrėsti pirtyse, bendruose dušuose ar net drabužių parduotuvėse, matuojantis apatinį trikotažą ar maudymosi kostiumėlius. Ši virusinė liga tolygiai puola tie kvyrus, tiek ir moteris, tačiau mažiau ja serga vaikai bei senoliai. Norint natūrliai išvengti papilomų rekomenduojama ypatingai rūpintis asmens higiena bei naudoti prezervatyvus lytinio akto metu.

Papilomos virusą nešioja daugybė žmonių, tačiau tik nedidelei daliai iš tikrųjų jos atsiranda. Deja, šiandien nėra išrasto jokio vaisto, kuris galėtų išgydyti papilomas, todėl vienintelis būdas jų atsikratyti – tai papilomu salinimas. Nors neseniai išrastas skiepas nuo papilomu suteikia imunitetą visam gyvenimui, tačiau jo nepopuliarumą įtakoja ne tik milžiniška kaina, tačiau ir daugybė papildomų sąlygų bei veiksnių.

Visų pirmiausia papilomos šalinamos dėl jų labai neestetiškos išvaizdos, ypatingai jei jos yra gerai matomoje kūno vietoje. Tačiau kita priežastis – tai didžiulis diskomfortas, kurį gali sukelti jų buvimas. Kadangi ataugėlės laikosi ant plonytės kojelės, todėl dažnai jos gali būti užkliudomos, atplešiamos ar visai nuplešiamos. Ypatingai lengva pažeisti ant kaklo esančias papilomas, kurias dažnai užkabina įvairūs papuošalai ir apykaklės. Pirtyje ar ant karštos saulės papilomas gali nudeginti karšta temperatūra ir jos gali pakeisti savo spalvą. Visi šie veiksniai dažnai gali sukelti skausmą, perštėjimą, papilomų patinimą ar net dar labiau neestetiškai atrodantį vaizdą. Tai dažnai gali trukdyti ir norint masažais gydyti tam tikras kūno vietas. Nesant jokiems vaistams, papilomu salinimas yra vienintelė greita ir efektyvi galimybė atsikratyti šių diskomforto sukėlėjų.

Rašyti komentarą