Juodas leggings: neišvengiamas pasirinkimas drąsiai madai keistuoliai

parašė , 2011-12-05 08:49

Dabar čia mes spoksome į drąsų paklausimą. Juodi leggings nėra paprastas, "vadovautas malūno istorijos" jūsų artimiausiam kaimynui. Net jei jūsų kaimynai dėvės juos, jie daugiausia apims juos po sijonu ar net kelnėmis. Kadangi šitie leggings yra kūno apkabinimas, moterys ant sunkesnės pusės daugiausia vengia drabuziu mada nuo jų rūbų dėvėjimo. Bet jei jūs esate vienas iš tų gražių veidų, kas didžiuojasi jų miniatiūriniuose rėmuose, juodo leggings pora yra turėjimas – turi jūsų drabužių spintos būtiniausių dalykų sąraše.

Tiems, kas drįsta, yra pasirinkimo perteklius. Jūs galite nueiti su spageti viršūnėmis, bako viršūnėmis ar bet kokiais kitais kasdieniais drabužiais per juodą leggings. Jei jūs nesate nuotaikoje džiazui, jūs galite suporuoti tai su mėlynais ar pilkais pusiau rankovės marškiniais

Šitie leggings taip pat aprūpina platų diapazoną pasirinkimo avalynei, ir jūs galite bandyti svetainiu talpinimas pigiau su mokasinais, stilettos (jei jūs esate trumpas), ir butai (aukštesniems rėmams). Pilnas dydis leggings yra labiau madinga dabar. Dėvėkite tai su tais drąsios apynasrio viršūnės, kad apakintumėte bet kuriuo metu dienos. Veržlumas Tarptautinė medžiaga užsitarnauja ypatingą paminėjimą ir pasidarė populiari ir tarp kolegijos mergaičių ir tarp dirbančių mamų.

Leggings atvyksta į atspalvių ir pabaigų įvairovę, bet juodos versijos yra žaviausios dėl skirtingų priežasčių. Nuo tolimo, juodo leggings sudaro klubine apranga aptempto trouser įspūdį. Ant toninių kojų, tai sėdi vykusiai ir žvilgsniai, nuostabūs pasakyti mažiausiai. Juodo leggings aprūpinimas reikmenimis yra paprastesnis negu kada nors. Jūs galite visada pridėti kad papildomas zvimbimas su jūsų juostomis. Platesni vieno dolerio banknotai taisosi ant plonos talijos.

Juodo leggings su trumpomis suknelėmis suporavimas dirba stebuklai. Jei jūs suporuojate vieną spalvotą juodą leggings, tai įsitikinkite, kad suknelė turi kažkokią įdomią struktūrą ant jo. Antra, jei jūs renkatės vieną spalvotą suknelę, jūs galite pridėti, kad truputis džiazo su reljefiškas tviska leggings. Aprūpinkite reikmenimis tai su funky brangakmeniais, ir jūs esate geras neužgrobti akies obuolį kaip niekada anksčiau.

Didelis daiktas yra, kad jūs galite sukurti pakankamai įspūdžio, net su šiuo trumpu ansambliu, jei jūs turite deramus papuošalus ir suspaudimą. Jūsų plaukai yra vėl asmeninis sprendimas. Kartais, sklandžios garbanos per esančius ne petyje baltus aukščiausius, drabuziu mada juodus šortus per Capri-stilių leggings ir butų porą yra puikus regėjimas Dievams. Turi būti pažymima, kad leggings nėra jums, jei jūs turite taip pat daug šlaunies celulito ar trumpų kojų.

Rašyti komentarą