Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas

parašė , 2011-12-07 11:15

Per 1960-uosius, Pietų Kalifornijos bendruomenė buvo pavergta rokenrolo grupės, vadinančios kaip Durys, kas sukombinavo bliuzo uolos, sunkiojo roko ir rūgščios uolos susimaišymą. Nepaisant jų klestėjimo, grupė gavo daug kritikos prie žiniasklaidos dėl Jim Morrison dažnai keisto elgesio ir ant ir nuo stadijos. Tačiau, nepaisant Morrison elgesio, grupė sugebėjo paliudyti pasaulinį pilates pasisekimą, išleisdama devynis vinilo įrašus per jų aštuonerių metų egzistavimą. Net po Morrison tragiškos mirties 1971, grupė sugebėjo gyventi pagal, bet grupės pasisekimas buvo trumpalaikis todėl, kad Morrison buvo toks svarbus narys į grupės pasisekimą.
Ankstyva Istorija

Pirmi Durų asmenys buvo Morrison ir Ray Manzarek, kuris susitiks tuo metu, kai UCLA. Anksčiau, negu grupė gavo savo pradžią, Morrison manė, kad įkvėpimas suformavo grupę, kai Manzarek šovė video projektui (kuris pasodino mintį į Morrison galvą pradėti roko grupę). Kadangi grupė tapo didesnė, Manzarek žinojo apie būgnininką, kuris bus geriausias greitas kreditas internetu asmuo jų grupei John Densmore, ir vėliau, Durys pasamdytų Robby Krieger kaip jų gitaristas. Ant grupės pradžios, pavadinimas "Durys" turėjo dar pasirodyti; tik kai nariai pamatė įkvėpimą iš Aldous Huxley knygos Suvokimo Durys, kad pavadinimas "Durys" atsirado. Grupė sukurtų vardą sau savarankiškai, dainuodama garsiame Londono Rūke ir greitai po Viskyje, Ėjimas Eina koncertas Pietų Kalifornijoje. Po patyrimo pasisekimo kaip roko grupė, pasirodanti aplink Pietų Kaliforniją, grupė laimėtų rekordinį reikalą ir pradėtų įrašyti jų pirmą savitituluotą albumą.

Ankstyvos Morrison serveriai hostingas Svarstomos problemos

Per renginį Niu Heivene, Konektikutas, Morrison buvo suimtas stadijoje po to, kai pareigūnas pamatė Morrison bučiuojant aistruolį užkulisiuose. Atvejis privertė policininką paimti Morrison į globą tuo metu, kai stadijoje, darydamas Morrison pirmas dainininkas, kuris kada nors būtų suimtas tuo metu, kai stadijoje. Nepaisant jų ankstyvo pasisekimo, Morrison taip pat taptų priklausomas lietuviska TV nuo vaistų ir alkoholio, privesdamas prie daugiau svarstomų problemų su grupe. Jo pasitikėjimas dviem ydomis sukūrė įtempimą tarp grupės todėl, kad buvo sudėtinga įrašyti su girtu ar aukštu Morrison. Nepaisant Morrison narkotiko ir alkoholio svarstomų problemų, grupė išleido jų trečią Durų vinilo įrašą ir tęs jų triumfą kaip grupė.

Mirtis ir Galas Eros

Nepaisant viso klestėjimo kaip rokenrolo grupė, Morrison buvo surastas negyvas savo Paryžiaus bute su mirties priežastimi, kurią svarstoma kaip širdies sms paralyžius; tačiau, šis faktas turi dar būti įrodytas. Po Morrison mirties, spėliojimas pradėjo suformuoti tai buvo kitų priežasčių, kurios galbūt privedė prie jo mirties, tokios kaip vaistų per didelė dozė. Nepaisant kurio mirties priežastis buvo, grupė daugiau neišsaugos pasisekimo, kurį jie patyrė tuo metu, kai Morrison buvo gyvas. Be Morrison, grupė prarado iconic balsą jis, jei, ir be jo, grupė tiktai išgyveno dar dvejus metus.

Rašyti komentarą