Xxx

Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas

parašė , 2011-12-07 11:15

Per 1960-uosius, Pietų Kalifornijos bendruomenė buvo pavergta rokenrolo grupės, vadinančios kaip Durys, kas sukombinavo bliuzo uolos, sunkiojo roko ir rūgščios uolos susimaišymą. Nepaisant jų klestėjimo, grupė gavo daug kritikos prie žiniasklaidos dėl Jim Morrison dažnai keisto elgesio ir ant ir nuo stadijos. Tačiau, nepaisant Morrison elgesio, grupė sugebėjo paliudyti pasaulinį pilates pasisekimą, išleisdama devynis vinilo įrašus per jų aštuonerių metų egzistavimą. Net po Morrison tragiškos mirties 1971, grupė sugebėjo gyventi pagal, bet grupės pasisekimas buvo trumpalaikis todėl, kad Morrison buvo toks svarbus narys į grupės pasisekimą.
Skaityti toliau “Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas” »

Afrikos drumroll

parašė , 2011-12-03 17:15

Kiti didieji žmonės, kurie pasirodė ir artimai sekė jo takuose buvo Jonny Clegg, Claire Johnson, Alison Moyet, ir Jonathan Butler. Tačiau, kadangi metai ridenosi prie, skaičius Pietų Afrikos paleidimo, kuris sėkmingai pasiekė Jungtinę Karalystę ir JAV – dvi didžiausias pardavimo rinkas – buvo sumažintas į lašėjimą.

Abejojantis to, ar tai yra pritarimas kitai kultūrai, kuri yra atsakinga konfiskuotu automobiliu pardavimas už šį palyginti blogą atlikimą, supažindinimą su žanrais, kurie valdė pardavimus; ar tai yra trūkumas pardavinėti biudžetą, ar ar dainos yra tik negana dideli smūgiai. Tačiau, jie etniniai (ir fantastiškas) dainos neperkelia diagramų tokiu greičiu kaip kiti, kuriuos mes esame įpratę girdėti, kurie taip pat gauna kultūrą, jos žmones ir jos požiūrius. Taip, kur Didelis Žygis veda mus į dabar?

Beveik du dešimtmečiai ant nuo Jūsų Gali Pavadinti Mane Al, Freshlyground Doo Bee Doo, daro įtaką diagramoms ir gauna esminį transliavimą 2004
Skaityti toliau “Afrikos drumroll” »

Mano mėgstamos 5 dainos nuo jamie cullum twentysomething albumas

parašė , 2011-12-03 12:08

Kad ir kada aš kalbu su kažkuo apie nuostabius menininkus yra saujelė menininkų, kuriuos aš graviravau savo prote. Dauguma žmonių stebėtinai niekada neišgirdo apie Jamie Cullum. Kad ir kada aš sakau, kad "jūs kada nors išgirdote apie Jamie Cullum?" ir jie sako "Ne"…., kad tai panėšėja į mano galimybę skleisti kažkokį neapčiuopiamą turtą į pasaulį. Mes visi turime tuos menininkus, kuriuos mes branginame į mūsų širdis, ir mes didžiuojamės, kad pasakytume, kad mes esame pirmi žinoję apie klubas šį menininką anksčiau, negu jie susprogs į žvaigždę.
Skaityti toliau “Mano mėgstamos 5 dainos nuo jamie cullum twentysomething albumas” »

5 didelės amos apsaugos dainos

parašė , 2011-11-30 12:40

Amos Lee Yra Amerikos dainininkas-dainų autorius ir gitaristas, kurio muzikinis stilius apima žmones, uolą ir sielą. Jis išleido keturis albumus ant Mėlynų Pastabos Įrašų. Apsauga, “liaudiška, bluesy garsas”, buvo palyginti su Bill Withers, John Prine ir Norah Jones. New York Times muzikos kritikas apibūdino jį, kadangi turėjimas “saldaus dainavimo balso – dega gintarą, švelniai saldumynas, lengvas grūdas”, kurį jis rodo “kvadratiniai, be daug sambrūzdžio ar perdėtos įtampos” jo “1970-ųjų žmonių uoloje ir kaimiškoje sms sieloje” muzikinis dainos amatas.
Skaityti toliau “5 didelės amos apsaugos dainos” »