Paltai internete

Brand management definition

parašė , 2011-12-04 16:20

Brand management is a broad term, particularly used in marketing as an application of techniques to a specific product, product line or a brand. Brand management broadly includes brand orientation, brand positioning, brand equity definition and measurement, brand engagement and implementation.
lovesita

5 didelės amos apsaugos dainos

parašė , 2011-11-30 12:40

Amos Lee Yra Amerikos dainininkas-dainų autorius ir gitaristas, kurio muzikinis stilius apima žmones, uolą ir sielą. Jis išleido keturis albumus ant Mėlynų Pastabos Įrašų. Apsauga, “liaudiška, bluesy garsas”, buvo palyginti su Bill Withers, John Prine ir Norah Jones. New York Times muzikos kritikas apibūdino jį, kadangi turėjimas “saldaus dainavimo balso – dega gintarą, švelniai saldumynas, lengvas grūdas”, kurį jis rodo “kvadratiniai, be daug sambrūzdžio ar perdėtos įtampos” jo “1970-ųjų žmonių uoloje ir kaimiškoje sms sieloje” muzikinis dainos amatas.
Skaityti toliau “5 didelės amos apsaugos dainos” »

Skaitmeninės belaidės gitaros sistemos

parašė , 2011-11-27 21:55

Tiktai natūralu, kad gitaros sistemos prisijungia prie daugumos kitos belaidės technologijos ir eina skaitmeninės. Tiktai dabar, kai jie buvo nedaug metų, gali mes tinkamai įvertinti juos. Bet kaip jie dirba? Analogiškoms sistemoms siųstuvas paverčia gitaros garsą į LABAI AUKŠTĄ DAŽNĮ ar ULTRAAUKŠTO DAŽNIO radijo bangas. Bet procese pavertimo į LABAI AUKŠTĄ DAŽNĮ ar ULTRAAUKŠTĄ DAŽNĮ padangos pigiau kažkas pavadinto compander yra panaudotas, kad sutraiškytų signalą, tokiu būdu tai įtelpa į diapazoną LABAI AUKŠTO DAŽNIO ar ULTRAAUKŠTO DAŽNIO ir paskui kai tai siekia telefono ragelį, tai išplečiama lauke vėl į originalų gitaros garsą. Bet neišvengiamai, kai jūs traiškote signalą žemyn kaip ši kažkokia kokybė yra prarastas. Su skaitmenine sistema nėra compander, tokiu būdu nėra jokio signalo sutraiškymo, ir todėl tai atrodo daug geriau; signalas turi atvykti į tiksliai tą pačią formą, kadangi tai paliko gitaros paėmimą
Skaityti toliau “Skaitmeninės belaidės gitaros sistemos” »