Paltai 2011

Brand positioning definition

parašė , 2011-12-10 17:56

What is brand positioning? It can be described as identifying a market niche for a brand, product or service utilizing traditional brand marketing placement strategies. In marketing, brand positioning has come to mean the process by which marketers try to create an image or identity in the minds of their target market for its product, brand, or organization.

Re-positioning is described as changing the identity of a product, relative to the identity of competing products, for variuos purposes in the collective minds of the target market.

De-positioning can be described as attempting to change the identity of competing products, relative to the identity of your own product, in the collective minds of the target market.

The original work on brand positioning was consumer marketing oriented, and was not as much focused on the question relative to competitive products as much as it was focused on trying to somehow distinguish itself from other similar products and making way to the mind of the recipient.

The growth of high-tech marketing may have had much to do with the shift in definition towards competitive brand positioning. An important component of hi-tech marketing in the age of the internet is positioning in major search engines, which can be accomplished through Search Engine Optimization , also known as SEO. This is an especially important component when attempting to improve competitive positioning among a younger demographic, which tends to be web oriented in their shopping and purchasing habits as a result of being highly connected and involved in social media in general.

One should agree, that brand positioning is something that happens directly in the minds of the target market, nowhere else. And this process can be both explainable and paradoxical. It is the aggregate perception the market has of a particular company, product or service in relation to their perceptions of the competitors in the same category. It will happen whether or not a company’s management is proactive, reactive or passive about the on-going process of evolving a position. But a company can positively influence the perceptions through enlightened strategic actions.

Adapted from wikipedia

In case you’re interested in knowing more info on graphic designs, stop by martinorton.com

Paskolos ir kreditai – ar yra koks skirtumas?

parašė , 2011-12-07 12:28

Greitos paskolos yra paskolos, kurios yra pasiekiamos žmonėms, kai jie nori gauti pinigus per labai trumpą laiką. Jūs galite gauti šias paskolas greitai, bet jie vis dar turi tuos pačius terminus kaip ir sąlygos (pvz. kreditas be užstato) kaip kiti paskolos tipai. Kreipdamasis dėl šitų paskolų jūs galite ieškoti vietinio skolintojo savo telefonų knygos geltonuosiuose puslapiuose. 

Jei jūs domitės greičiausiu būdu, kaip gauti greitas kreditas, ieškokite internete! Dauguma atvejų jūs surasite daug skolintojų, kurie yra pasiekiami, kad patenkintų jūsų norus. Jie gali turėti įvairias palūkanų normas, bet jie gali išlaikyti šitas normas žemą todėl, kad jie sugeba turėti žemesnes verslo kainas. 

Kai tinkle jūs galite norėti svarstyti daug galimų skolintojų. Turėkite galvoje, kad dauguma skolintojų turės skirtingus terminus ir sąlygas, kurias jie taiko, kai jūs prašote paskolą nuo jų. Paskolos yra labai patogios kažkam, kas turi nedaug prieigos prie paskolos gavimo, kai jiems reikia to per tam tikrą laiką.

Skaityti toliau “Paskolos ir kreditai – ar yra koks skirtumas?” »

Kinų video gamybos įrenginys

parašė , 2011-12-06 19:02

Yra keli sudėtingi pasirinkimai, kurie bus padaryti, perkant įrenginį 2012. Tai brangu, tai painu, ir tai nuolat besikeičiantys.

1. Tai brangu. Bent jau tai buvo, bet tai pasidaro pigiau, bet tai atneša kitas problemas be to. Aš visada sakau, jei jūs norite priversti kažką kainuoti 3 kartais, daugiau tik rašo žodžiui ‘video’ ant pusės. Yra keli daiktai, kurie padeda nuleisti kainas tokias kaip lenktyniavimas ir užsienio gamyba (ir aš nekalbu apie Vokietiją). Specifinis klausimas čia yra, būdamas gabus gauti daugiau pilates video gamybos įrangos mažiau yra iš tikrųjų gera investicija, jei tai reiškia, kad tai atvyksta tiesiai iš Kinijos ar 3-iosios pasaulinės šalies. Galvokite, kur mintys atvyko iš projektui, visaapimančiam kokybiškam lygmeniui ir galimybėms buvimo gabus pakeisti tai, jei kažkas lūžta
Skaityti toliau “Kinų video gamybos įrenginys” »

Svarbumas geros girdimosios sistemos

parašė , 2011-12-05 14:48

Muzika – Bendras Bendras įspūdis

Ne dėl to kad aš esu ciniškas, bet todėl, kad aš esu muzikantas, aš sakau su švelniu atspalviu nerimo ir gausaus džiaugsmo, pagrindinio fakto apie muziką: Tai nėra vieneri iš gyvenimo pirmo būtinumo dalykų. Nerimas todėl, kad muzikantų gyvenimai priklauso nuo to, ir džiaugsmas todėl, kad net nepaisant to, kad tai nėra būtinybė, tai klesti po visą pasaulį ir išlaikė laiko bandymą.

Laikai tęsia keistis, ir pilates muzika pamatė senovinį gentainį, tūkstantis metų prieš Kristų, ir Michael Jackson už kelių tūkstančių metų po to. Reformavimo muzikos kiekis patyrė, šiuo metu yra didžiulis. Sunkumai tai pasiekė ir išreiškiant menine forma ir išreiškiant technologijos pabūgimu protas.
Skaityti toliau “Svarbumas geros girdimosios sistemos” »

Maudymosi kostiumas, kuris yra gražus ir meilikaujamas

parašė , 2011-11-26 13:10

Jūs dirbote iš tikrųjų sunkiai neseniai, ir jums iš nevilties reikia atostogų, kurios yra teisingos aplink kampą. Jūs galite jau pamatyti save važiuojant į tą unikaliai egzotinę vietą, bet jūs netikėtai atsimenate, kad jūs neturite maudymosi kostiumo. Kad užbaigtumėte daiktus, jūs labai bijote apsipirkti tam todėl, kad, net nepaisant to, kad jūs garbinate savo pilną skaičių ir kreives, kurios lydi tai, jūs retai turite pasisekimą puikaus maudymosi kostiumo išsidėstyme. Šį kartą, tačiau, jūs nusprendžiate apsipirkti internete, ir jūs susitinkate hostingas Freya Maudymosi kostiumo liniją. Maudymosi kostiumai yra skeptiškai akių gaudymas, ir jie atvyksta įvairių stilių ir spalvų. Kas ypač kreipiasi į jus yra labai šiuolaikinis, jaunatviškas jausmas, kurį jie duoda, ir, be to, jie iš tikrųjų atvyksta į jūsų dydį
Skaityti toliau “Maudymosi kostiumas, kuris yra gražus ir meilikaujamas” »