Logos

Virtuviniai baldai

parašė , 2012-07-20 09:39

Patogi Virtuvė: iš ko gaminami virtuves baldai?

Tai, iš ko padaryti virtuvės baldai, yra pagrindinis baldų ilgaamžiškumo, kokybės, patvarumo ir vertės požymis. Virtuvės baldai susideda iš korpuso, fasado, furnitūros, stalviršio ir priedų. Kiekvienas
virtuvės baldų elementas gali būti net kelių rūšių.

Pradėkime nuo korpuso. Virtuvės baldams korpusas tarsi
skeletas žmogui. Baldų korpusas neretai daromas iš laminuotos medienos drožlių plokštės. Ši medžiaga yra patvari, galimos skirtingos splavos ir tekstūros. nedažnai virtuvės baldai, tiksliau jų korpusas, gaminamas iš medžio masyvo.

Skaityti toliau “Virtuviniai baldai” »

Langai

parašė , 2012-06-07 16:02

XXI amžiuje, naujovių, technologijų, greito susisiekimo ir bendravimo laikais, labai reikšminga turėti nuosavą, nuo svetimų žmonių atsipūsti ir pailsėti leidžiančią erdvę. Tai gali būti ir butas, ir nuosavas namas, ir sodo namelis. Gyvenamajai vietai keliami dideli reikalavimai. Pirmiausia, turi būti gražus eksterjeras, jaukus interjeras. Spalvos, formos, įranga (baldai, grindų, sienų, lubų dangos ir t.t.) privalo tarnauti gyventojui(ams) – suteikti gerą būseną, užtikrinti funkcionalumą ir patogumą. aišku, ne tik šie dalykai svarbūs. Labai svarbus aspektas, kai užsimenama apie būstą, yra tvirtumas. Paprasčiausiai – juk nejauku būtų ištverti audrą ar stipresnį vėją su pro plyšius beisunkiančiu vandeniu, siūbuojančiu stogu ir drebančiomis sienomis. Viena iš svarbiausių namo sudedamųjų dalių, kuri tiesiog privalo būti tvirta, yra plastikiniai langai. Kuo jie svarbūs, kokie langai geresni – plastikiniai ar mediniai ? Į ką reikėtų labiausiai atkreipti dėmesį renkantis?

Skaityti toliau “Langai” »

Mediniai langai, aliumininiai langai

parašė , 2012-04-30 11:15

Langai yra viena svarbiausių pastato konstrukcinių detalių, kuri atlieka svarbią funkciją – praleidžia šviesą į pastatą tuo pačiu išsaugodama pastato termoizoliaciją. Žinoma šiuolaikinis langas turi atitikti daugiau reikalavimų, tai garso izoliacija, funkcionalumas, vėdinimo galimybės, estetinė išvaizda, konstrukcinis stabilumas ir tvirtumas, ilgaamžiškumas ir kt. Naujos kartos plastikiniai, mediniai ar tai aliuminiai langai gaminami naudojant aukštas technologijas, išlaikant griežtus kokybės reikalavimus. Vienas svarbiausių kriterijų pagal kurį langų gamintojai tobulina savo gaminius yra jo termoizoliacinės savybės. Nuolat brangstant šilumos energijai ir būsto apšiltinimui išleidžiant vis didesnę dalį pinigų, langų gamintojai priversti tobulėti – kurti šiltesnius langus. Langai komplektuojami iš lango profilio (medžio, aliuminio, plastiko), stiklo paketų (vienos arba dviejų kamerų -3 stiklų ), furnitūros – varstymo mechanizmų. Visų šių komplektuojančių langų detalių visuma sudaro langą.
Skaityti toliau “Mediniai langai, aliumininiai langai” »

Vizitinės kortelės

parašė , 2012-03-30 15:53

Jeigu norite, kad jūsų įmonė atrodytų tikrai rimtai ir galėtumėte prisivilioti vis naujų klientų, tuomet būtina pasirūpinti reprezentatyvia jūsų įmonės išvaizda. Vizitinės kortelės yra pats geriausias pagalbininkas šiuo klausimu. Pastaruoju metu vis labiau pinganti vizitiniu korteliu gamyba sukuria pakankamai geras sąlygas jums lengvai ir greitai užsisakyti nemažą kiekį vizitinių kortelių, kuriuos gali būti pagamintos vos per vieną darbo dieną.

Tai, kad vizitines korteles kaina šiuo metu pigesnė nei anksčiau liudija ir tai, jog įmonės kreipia vis didesnį dėmesį savo įmonės įvaizdžiui. Dažni firmų savininkai samdo profesionalius grafinius dizainerius, kad vizitines korteles išvaizda būtų tiesiog ideali – būtent tokia, kokios nori įmonių savininkai. Nėra nei menkiausios abejonės, kad sėkmingai atlikta vizitiniu gamyba padidins jūsų reitingus ir privilios naujų klientų.

Pigios vizitines korteles šiuo metu gaminamos Vilniuje. Mūsų šalies sostinėje užsisakyti didelį vizitinių kortelių kiekį tikrai apsimoka, kadangi jos gali būti pagamintos itin greitai – jeigu jums reikia, net gi per vieną darbo dieną ar per kelias valandas – viskas priklauso nuo jūsų pačių norų. Žinoma, už žaibišką vizitinių kortelių pagaminimą gali tekti sumokėti papildomai, tačiau tai tikrai nekainuos labai daug, nors, žinoma, taip pat nevertėtų lyginti ir su masiniu vizitinių kortelių gamybos užsakymui su savaitės terminu.

Vizitiniu korteliu gamyba Vilniuje dabar tikrai nebrangi, todėl siūlome pasinaudoti puikia proga atnaujinti savo įmonės išorinį grožį – tegul klientai iš karto pamato, kad jūsų įmonė rimta iš reprezentatyvios išvaizdos. Vizitiniu korteliu gamyba Vilnius tikrai atitiks jūsų kokybės reikalavimus, kadangi čia kortelės gali būti pagamintos tiek ir su standartine informacija, tiek ir su išplėstiniu formatu – tai taip pat priklauso ir nuo to, kokiai žmonių grupei dalinsite šias vizitines korteles. Vizitines korteles Vilnius gali būti ir puikus sprendimas verslui, ir neblogas būdas pareklamuoti vienkartinį renginį ar tiesiog vieną prekę, kurią parduodate dideliais tiražais.

centrinespaustuve.lt informacija

Virtuvės baldų projektavimas

parašė , 2012-03-24 02:50

Apskaičiuota, kad kasdien maistą gaminanti namų šeimininkė kasmet maisto gaminimo erdvėje nueina daugiau nei tris milijonus žingsnių. Bet kiekvienos dienos kelionę galima sutrumpinti, jei kreipsite dėmesį į specialistų patarimus, kaip virtuvės baldai aplinką gali padaryti praktiška ir ergonomiška.

Kurdami virtuvės baldus stengiamės, jog virtuvės baldai būtų ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs. Virtuvėje bus funkcionali maisto gamybos zona, jei rinksitės pagal specialų jums projektą gaminamus baldus virtuvei, ne tik atitinkančius ir efektyviai užimančius turimą erdvę, tačiau ir pritaikytus konkretiems jūsų poreikiams.

Baldai virtuvei bus praktiški, jeigu išvengsite dažniausiai pasitaikančių baldų planavimo problemų:

1. Virtuvės baldai, kurių nepatogus stalviršio aukštis. Jei blogai nustatomas virtuvės baldų stalo paviršiaus aukštis, aukštaūgiui tenka lenktis prie stalviršio, o mažesniems – aukštai kelti rankas, tad stovėdami nepatogiai susilenkę bei įtempę raumenis greitai nuvargsta, sulėtėja darbo procesas ir dingsta maisto ruošimo malonumas.
2. Virtuvės baldai, kuriuose nepakankamai erdvės virtuvinei įrangai. Virtuvės baldai susideda iš spintelių ir stalčių. Viruvėje esantys baldai turi turėti tiek spintelių ir stalčių, tiek, kad pravėrus baldų dureles daiktai nekristų iš lentynų.
3. Virtuviniai baldai su sudėtingai pasiekiamomis kampo spintelėmis. Jei kiekvieną kartą prireikus puodo reikia iš gilios kampinės spintelės traukti visus kitus daiktus, norint jį pasiekti, maistas bus gaminamas žymiai ilgiau, ir šis procesas jus vargins.
4. Virtuvės baldai be apšvietimo. Jei po pakabinamomis virtuvės spintelėmis nėra apšvietimo, yra tamsi darbo vieta. Šviesos trūkumas darbo zonoje, kurioje gaminate maistą, priverčia telkti dėmesį, regėjimą, todėl natūralu, kad greitai pasijuntate susierzinę ar pavargę. Baldai virtuvėje privalo turėti apšvietimą.
5. Standartiniai baldai. Virtuvėje dažniausiai dirba vienas asmuo, tad baldai turi būti pritaikyti to asmens aukščiui, įpročiams.
6. blogai sustatyti virtuvės baldai. Esminiai virtuvės taškai: plautuvė, kaitlentė, šaldytuvas turi sudaryti trikampį.
7. Blogas virtuvės baldų suskirstymas į zonas. Išskirtos 5 virtuvinių baldų zonos:
• maisto produktų saugojimo zona. Čia laikomos pagrindinės maisto produktų atsargos;
• indų laikymo zona. Virtuvės baldų zona (stalčiai, spintelės), kurioje saugomi indai;
• valymo priemonių laikymo vieta. Šioje virtuvės baldų dalyje talpinami įvairiausi plovikliai ir valikliai;
• Valgymo įrankių laikymo zona. Baldai turi turėti pakankamą kiekį stalčių, kad būtų galima sutalpinti visus dažniausiai naudojamus įrankius.
• maisto gaminimo zona. Virtuviniai baldai bus praktiški tik tada, kai bus skiriama pakankamai vietos maisto ruošimui.

Virtuvės baldai turi būti planuojami ir gaminami profesionalų, tuomet Jūsų virtuvės baldai bus patogūs, gražūs ir praktiški.