Leggings

How to reposition your company?

parašė , 2011-12-08 22:13

In volatile markets, it can be urgent to reposition not only the product or brand, but an entire company. Companies do change their interests, markets, go into other sites of interest. When doing so, the entire company structure is introduced to changes: investors, employees, clients and regulators all need to be shifted.

This is especially true of small and medium-sized firms, many of which often lack strong brands for individual product lines. In a prolonged recession, business approaches that were effective during healthy economies often become ineffective and it becomes necessary to change a firm’s positioning. Upscale restaurants, for example, which previously flourished on expense account dinners and corporate events, may for the first time need to stress value as a sale tool.

Repositioning a company involves more than a marketing challenge. It involves making hard decisions about how a market is shifting and how a firm’s competitors will react. Often these decisions must be made without the benefit of sufficient information, simply because the definition of “volatility” is that change becomes cult or impossible to predict.

 

Adapted from wikipedia

Juodas leggings: neišvengiamas pasirinkimas drąsiai madai keistuoliai

parašė , 2011-12-05 08:49

Dabar čia mes spoksome į drąsų paklausimą. Juodi leggings nėra paprastas, "vadovautas malūno istorijos" jūsų artimiausiam kaimynui. Net jei jūsų kaimynai dėvės juos, jie daugiausia apims juos po sijonu ar net kelnėmis. Kadangi šitie leggings yra kūno apkabinimas, moterys ant sunkesnės pusės daugiausia vengia drabuziu mada nuo jų rūbų dėvėjimo. Bet jei jūs esate vienas iš tų gražių veidų, kas didžiuojasi jų miniatiūriniuose rėmuose, juodo leggings pora yra turėjimas – turi jūsų drabužių spintos būtiniausių dalykų sąraše.

Tiems, kas drįsta, yra pasirinkimo perteklius. Jūs galite nueiti su spageti viršūnėmis, bako viršūnėmis ar bet kokiais kitais kasdieniais drabužiais per juodą leggings. Jei jūs nesate nuotaikoje džiazui, jūs galite suporuoti tai su mėlynais ar pilkais pusiau rankovės marškiniais
Skaityti toliau “Juodas leggings: neišvengiamas pasirinkimas drąsiai madai keistuoliai” »

Liszt – faust simfonija

parašė , 2011-10-09 18:15

Kai Franz Liszt (1811 – 1886) metė važiuojančio pianino virtuozo gyvenimą, kad skirtų save į sudėtį 1847, tai buvo su padrąsinimu moters jo gyvenime, Princesės Carolyne zu Sayn-Wittgenstein. Jis praleido apranga vieną žiemą su Princese anksčiau, negu jis priėmė seną pasiūlymą nueiti į Wiemar kaip Kapellmeister teisme ten. Būtent per jo kadenciją ten jis parašė daugelį savo žinomiausių sudėčių orkestrui.

Tuo metu, kai Liszt turėjo visą pianino komandą, jis žinojo nedaug apie instrumentavimą ir instrumentuotę. Jis pasimokė skubiai, ir tapo orkestro taip pat kaip pianino meistru. Jis pasamdė muzikantus, kurie žinojo, kaip orkestruoti ir turės juos orkestruoti jo darbų pianino versijas. Jis tada panaudotų juos kaip pavyzdžius ir paskui iš naujo orkestruotų dalį savarankiškai, naudodamas, ką studijavo
Skaityti toliau “Liszt – faust simfonija” »