Kates kostiumas

Brand equity purpose

parašė , 2011-12-08 17:55

The purpose of brand equity metrics is to measure the value of a brand which is overall important part of brand management. A brand encompasses the name, logo, visual communication, and perceptions that identify a product, service, or provider in the minds of customers. It takes shape in advertising, packaging, and other marketing communications, and becomes a focus of the relationship with consumers. In time, a brand comes to embody a promise about the goods it identifies—a promise about quality, performance, or other dimensions of value, which can influence consumers’ choices among competing products. When consumers have brand trust and find it relevant, they may select the offerings associated with that brand over those of competitors, even at a premium price. When a brand’s promise extends beyond a particular product, its owner may leverage it to enter new markets. For all these reasons, a brand can hold tremendous value, known as brand equity.

There are many ways to measure a brand. Some measurements approaches are at the firm level (firm level approaches measure the brand as a financial asset), some at the product level (to compare the price of a no-name or private label product to an “equivalent” branded product), and still others are at the consumer level (to map the mind of the consumer to find out what associations with the brand the consumer has). All of these calculations are, at best, approximations. A more complete understanding of the brand can occur if multiple measures are used.

Adapted from wikipedia.

Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas

parašė , 2011-12-07 11:15

Per 1960-uosius, Pietų Kalifornijos bendruomenė buvo pavergta rokenrolo grupės, vadinančios kaip Durys, kas sukombinavo bliuzo uolos, sunkiojo roko ir rūgščios uolos susimaišymą. Nepaisant jų klestėjimo, grupė gavo daug kritikos prie žiniasklaidos dėl Jim Morrison dažnai keisto elgesio ir ant ir nuo stadijos. Tačiau, nepaisant Morrison elgesio, grupė sugebėjo paliudyti pasaulinį pilates pasisekimą, išleisdama devynis vinilo įrašus per jų aštuonerių metų egzistavimą. Net po Morrison tragiškos mirties 1971, grupė sugebėjo gyventi pagal, bet grupės pasisekimas buvo trumpalaikis todėl, kad Morrison buvo toks svarbus narys į grupės pasisekimą.
Skaityti toliau “Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas” »

Kinų video gamybos įrenginys

parašė , 2011-12-06 19:02

Yra keli sudėtingi pasirinkimai, kurie bus padaryti, perkant įrenginį 2012. Tai brangu, tai painu, ir tai nuolat besikeičiantys.

1. Tai brangu. Bent jau tai buvo, bet tai pasidaro pigiau, bet tai atneša kitas problemas be to. Aš visada sakau, jei jūs norite priversti kažką kainuoti 3 kartais, daugiau tik rašo žodžiui ‘video’ ant pusės. Yra keli daiktai, kurie padeda nuleisti kainas tokias kaip lenktyniavimas ir užsienio gamyba (ir aš nekalbu apie Vokietiją). Specifinis klausimas čia yra, būdamas gabus gauti daugiau pilates video gamybos įrangos mažiau yra iš tikrųjų gera investicija, jei tai reiškia, kad tai atvyksta tiesiai iš Kinijos ar 3-iosios pasaulinės šalies. Galvokite, kur mintys atvyko iš projektui, visaapimančiam kokybiškam lygmeniui ir galimybėms buvimo gabus pakeisti tai, jei kažkas lūžta
Skaityti toliau “Kinų video gamybos įrenginys” »

Dainuojantys vaikai – jūsų vaikas turi žvaigždės potencialą?

parašė , 2011-11-29 10:57

Dainuojantys vaikai. Jūs turite tokį? Aš turiu galvoje vieną iš tų vaikų, kurie tik nesustos, kas eina aplink dainavimą į save savarankiškai, ar į bet ką jie gali įvilioti į spąstus ir surišti. Tai yra per daug pažįstamas scenarijus; Mama ir Tėvelis nėra muzikaliai palinkę, bet jų vaikas turi talentą. Kaip jie žino, ar jų vaikas turi tai, ką tai ima, kad būtų pasisekimas? Kaip tėvas žino, jei jie turi manyti, kad antros paskolos ant namo išėmimas palaiko mažo Suzie dideles ambicijas?

Dainuojančių vaikų tėvai turi būti dori su savimi savarankiškai prieš atidavimą brangaus ir intensyvaus laiku darbo organizatoriaus/vairuotojo/privataus padėjėjo į jų palikuonio persekiojimą. Jie svetainiu kurimas yra paruošti tokiam įsipareigojimui?
Skaityti toliau “Dainuojantys vaikai – jūsų vaikas turi žvaigždės potencialą?” »

Skaitmeninės belaidės gitaros sistemos

parašė , 2011-11-27 21:55

Tiktai natūralu, kad gitaros sistemos prisijungia prie daugumos kitos belaidės technologijos ir eina skaitmeninės. Tiktai dabar, kai jie buvo nedaug metų, gali mes tinkamai įvertinti juos. Bet kaip jie dirba? Analogiškoms sistemoms siųstuvas paverčia gitaros garsą į LABAI AUKŠTĄ DAŽNĮ ar ULTRAAUKŠTO DAŽNIO radijo bangas. Bet procese pavertimo į LABAI AUKŠTĄ DAŽNĮ ar ULTRAAUKŠTĄ DAŽNĮ padangos pigiau kažkas pavadinto compander yra panaudotas, kad sutraiškytų signalą, tokiu būdu tai įtelpa į diapazoną LABAI AUKŠTO DAŽNIO ar ULTRAAUKŠTO DAŽNIO ir paskui kai tai siekia telefono ragelį, tai išplečiama lauke vėl į originalų gitaros garsą. Bet neišvengiamai, kai jūs traiškote signalą žemyn kaip ši kažkokia kokybė yra prarastas. Su skaitmenine sistema nėra compander, tokiu būdu nėra jokio signalo sutraiškymo, ir todėl tai atrodo daug geriau; signalas turi atvykti į tiksliai tą pačią formą, kadangi tai paliko gitaros paėmimą
Skaityti toliau “Skaitmeninės belaidės gitaros sistemos” »