Kates kostiumai

How to reposition your company?

parašė , 2011-12-08 22:13

In volatile markets, it can be urgent to reposition not only the product or brand, but an entire company. Companies do change their interests, markets, go into other sites of interest. When doing so, the entire company structure is introduced to changes: investors, employees, clients and regulators all need to be shifted.

This is especially true of small and medium-sized firms, many of which often lack strong brands for individual product lines. In a prolonged recession, business approaches that were effective during healthy economies often become ineffective and it becomes necessary to change a firm’s positioning. Upscale restaurants, for example, which previously flourished on expense account dinners and corporate events, may for the first time need to stress value as a sale tool.

Repositioning a company involves more than a marketing challenge. It involves making hard decisions about how a market is shifting and how a firm’s competitors will react. Often these decisions must be made without the benefit of sufficient information, simply because the definition of “volatility” is that change becomes cult or impossible to predict.

 

Adapted from wikipedia

Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas

parašė , 2011-12-07 11:15

Per 1960-uosius, Pietų Kalifornijos bendruomenė buvo pavergta rokenrolo grupės, vadinančios kaip Durys, kas sukombinavo bliuzo uolos, sunkiojo roko ir rūgščios uolos susimaišymą. Nepaisant jų klestėjimo, grupė gavo daug kritikos prie žiniasklaidos dėl Jim Morrison dažnai keisto elgesio ir ant ir nuo stadijos. Tačiau, nepaisant Morrison elgesio, grupė sugebėjo paliudyti pasaulinį pilates pasisekimą, išleisdama devynis vinilo įrašus per jų aštuonerių metų egzistavimą. Net po Morrison tragiškos mirties 1971, grupė sugebėjo gyventi pagal, bet grupės pasisekimas buvo trumpalaikis todėl, kad Morrison buvo toks svarbus narys į grupės pasisekimą.
Skaityti toliau “Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas” »

Juodas leggings: neišvengiamas pasirinkimas drąsiai madai keistuoliai

parašė , 2011-12-05 08:49

Dabar čia mes spoksome į drąsų paklausimą. Juodi leggings nėra paprastas, "vadovautas malūno istorijos" jūsų artimiausiam kaimynui. Net jei jūsų kaimynai dėvės juos, jie daugiausia apims juos po sijonu ar net kelnėmis. Kadangi šitie leggings yra kūno apkabinimas, moterys ant sunkesnės pusės daugiausia vengia drabuziu mada nuo jų rūbų dėvėjimo. Bet jei jūs esate vienas iš tų gražių veidų, kas didžiuojasi jų miniatiūriniuose rėmuose, juodo leggings pora yra turėjimas – turi jūsų drabužių spintos būtiniausių dalykų sąraše.

Tiems, kas drįsta, yra pasirinkimo perteklius. Jūs galite nueiti su spageti viršūnėmis, bako viršūnėmis ar bet kokiais kitais kasdieniais drabužiais per juodą leggings. Jei jūs nesate nuotaikoje džiazui, jūs galite suporuoti tai su mėlynais ar pilkais pusiau rankovės marškiniais
Skaityti toliau “Juodas leggings: neišvengiamas pasirinkimas drąsiai madai keistuoliai” »

Skaitmeninės belaidės gitaros sistemos

parašė , 2011-11-27 21:55

Tiktai natūralu, kad gitaros sistemos prisijungia prie daugumos kitos belaidės technologijos ir eina skaitmeninės. Tiktai dabar, kai jie buvo nedaug metų, gali mes tinkamai įvertinti juos. Bet kaip jie dirba? Analogiškoms sistemoms siųstuvas paverčia gitaros garsą į LABAI AUKŠTĄ DAŽNĮ ar ULTRAAUKŠTO DAŽNIO radijo bangas. Bet procese pavertimo į LABAI AUKŠTĄ DAŽNĮ ar ULTRAAUKŠTĄ DAŽNĮ padangos pigiau kažkas pavadinto compander yra panaudotas, kad sutraiškytų signalą, tokiu būdu tai įtelpa į diapazoną LABAI AUKŠTO DAŽNIO ar ULTRAAUKŠTO DAŽNIO ir paskui kai tai siekia telefono ragelį, tai išplečiama lauke vėl į originalų gitaros garsą. Bet neišvengiamai, kai jūs traiškote signalą žemyn kaip ši kažkokia kokybė yra prarastas. Su skaitmenine sistema nėra compander, tokiu būdu nėra jokio signalo sutraiškymo, ir todėl tai atrodo daug geriau; signalas turi atvykti į tiksliai tą pačią formą, kadangi tai paliko gitaros paėmimą
Skaityti toliau “Skaitmeninės belaidės gitaros sistemos” »

Kaip nušauti garantuotą virusinį video

parašė , 2011-11-24 10:54

Šiomis dienomis mes visi trokštame penkiolikos minučių garbės, kurią Andy Warhol pažadėjo mums atgal septintuoju dešimtmečiu. Bent jau jis pažadėjo mūsų tėvams tai, bet dabar mes norime to. Tikrovės Renginiai tikrai padeda įvykdyti šį pažadą, bet tai yra internetas, kuris iš tikrųjų laiko didžiausią galimybę, kad kasdieniai apsileidėliai kaip mes gali pasiekti mūsų svajones apie garbę. Paprastas naminis video šūvis ant įrangos, ne brangesnės negu nešiojamasis telefonas, gali dabar būti pamatytas milijonų žmonių karjera visame pasaulyje. Mūsų sąvaržos gali net padaryti tai ant tinklo televizijos ant renginių kaip Niekai 0 ar net panaudotas kaip televizijos reklaminė laida. Nors juokingai paprasta pagaminti potencialų virusinį video yra kažkokia pagrindinė Dos ir don’ts
Skaityti toliau “Kaip nušauti garantuotą virusinį video” »