Dzinsu mada

Juodas leggings: neišvengiamas pasirinkimas drąsiai madai keistuoliai

parašė , 2011-12-05 08:49

Dabar čia mes spoksome į drąsų paklausimą. Juodi leggings nėra paprastas, "vadovautas malūno istorijos" jūsų artimiausiam kaimynui. Net jei jūsų kaimynai dėvės juos, jie daugiausia apims juos po sijonu ar net kelnėmis. Kadangi šitie leggings yra kūno apkabinimas, moterys ant sunkesnės pusės daugiausia vengia drabuziu mada nuo jų rūbų dėvėjimo. Bet jei jūs esate vienas iš tų gražių veidų, kas didžiuojasi jų miniatiūriniuose rėmuose, juodo leggings pora yra turėjimas – turi jūsų drabužių spintos būtiniausių dalykų sąraše.

Tiems, kas drįsta, yra pasirinkimo perteklius. Jūs galite nueiti su spageti viršūnėmis, bako viršūnėmis ar bet kokiais kitais kasdieniais drabužiais per juodą leggings. Jei jūs nesate nuotaikoje džiazui, jūs galite suporuoti tai su mėlynais ar pilkais pusiau rankovės marškiniais
Skaityti toliau “Juodas leggings: neišvengiamas pasirinkimas drąsiai madai keistuoliai” »

Kurie džinsai yra teisingi jums?

parašė , 2011-11-26 23:16

Kiekviena moteris pasaulyje žino problemą: kaip surasti kad viena džinsų pora, kuri tinka ir atrodo gera ant nemokami sms jūsų? Šiame straipsnyje mes lyginame penkis džinsų prekės ženklus: Apsauga, Ginčininkas, Dyzelis, Calvin Klein, ir Levi.

Apsaugos džinsai – Jie gali būti apibūdinti kaip labai patogūs. Jie taip pat trunka padorus laikas. Žinoma, tai iš dalies priklauso nuo to, kaip dažnai jūs dėvite juos. To audinys yra gana minkštas, ir dažnai turėti siuvinėjimą ant kišenių. Džinsai yra pigesni negu kiti prekės ženklai, paminėti šiame straipsnyje. Paimkite turint omenyje tačiau, kad Apsaugos džinsai tiks geriau, kai jūs būsite liesas negu tada, kai, jei jūs esate per svorį.
Skaityti toliau “Kurie džinsai yra teisingi jums?” »