Brand equity definition

How to reposition your company?

parašė , 2011-12-08 22:13

In volatile markets, it can be urgent to reposition not only the product or brand, but an entire company. Companies do change their interests, markets, go into other sites of interest. When doing so, the entire company structure is introduced to changes: investors, employees, clients and regulators all need to be shifted.

This is especially true of small and medium-sized firms, many of which often lack strong brands for individual product lines. In a prolonged recession, business approaches that were effective during healthy economies often become ineffective and it becomes necessary to change a firm’s positioning. Upscale restaurants, for example, which previously flourished on expense account dinners and corporate events, may for the first time need to stress value as a sale tool.

Repositioning a company involves more than a marketing challenge. It involves making hard decisions about how a market is shifting and how a firm’s competitors will react. Often these decisions must be made without the benefit of sufficient information, simply because the definition of “volatility” is that change becomes cult or impossible to predict.

 

Adapted from wikipedia

Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas

parašė , 2011-12-07 11:15

Per 1960-uosius, Pietų Kalifornijos bendruomenė buvo pavergta rokenrolo grupės, vadinančios kaip Durys, kas sukombinavo bliuzo uolos, sunkiojo roko ir rūgščios uolos susimaišymą. Nepaisant jų klestėjimo, grupė gavo daug kritikos prie žiniasklaidos dėl Jim Morrison dažnai keisto elgesio ir ant ir nuo stadijos. Tačiau, nepaisant Morrison elgesio, grupė sugebėjo paliudyti pasaulinį pilates pasisekimą, išleisdama devynis vinilo įrašus per jų aštuonerių metų egzistavimą. Net po Morrison tragiškos mirties 1971, grupė sugebėjo gyventi pagal, bet grupės pasisekimas buvo trumpalaikis todėl, kad Morrison buvo toks svarbus narys į grupės pasisekimą.
Skaityti toliau “Jim morrison’s kilimas ir nesėkmės kaip Amerikos dainininkas” »

Mano mėgstamos 5 dainos nuo jamie cullum twentysomething albumas

parašė , 2011-12-03 12:08

Kad ir kada aš kalbu su kažkuo apie nuostabius menininkus yra saujelė menininkų, kuriuos aš graviravau savo prote. Dauguma žmonių stebėtinai niekada neišgirdo apie Jamie Cullum. Kad ir kada aš sakau, kad "jūs kada nors išgirdote apie Jamie Cullum?" ir jie sako "Ne"…., kad tai panėšėja į mano galimybę skleisti kažkokį neapčiuopiamą turtą į pasaulį. Mes visi turime tuos menininkus, kuriuos mes branginame į mūsų širdis, ir mes didžiuojamės, kad pasakytume, kad mes esame pirmi žinoję apie klubas šį menininką anksčiau, negu jie susprogs į žvaigždę.
Skaityti toliau “Mano mėgstamos 5 dainos nuo jamie cullum twentysomething albumas” »