Efektyvus video, redaguodamas darbą teka

parašė , 2011-12-04 20:47

Galbūt jūs esate vienas iš tų asmenų, kurie svarsto mintį apie redagavimą video, nedaug gąsdinančio ypač, jei jūs kada nors nepadarėte to iki šiol. Video redagavimo pagrindiniai principai yra paprasti, ir šis straipsnis turi padėti garantuoti, kad jūs galite turėti užbaigtą projektą, kuriuo jūs sugebate turėti.

Jūs turbūt žiūrite į sunkumus, su kuriais jūs galite susidurti, pavyzdžiui, kaip perkelti video rinkmenas per pas video redaktorių, kaip izoliuoti dalis, kurių jūs norite ir kur padėti juos ar kaip jūs sukursite pigus draudimas paskutinį video, kuris galėtų būti stebėtas kitų?
Kiekvienas iš jų yra svarstomos problemos, jūs neabejotinai apranga norėtumėte žinoti apie tai, jei jūs niekada nepadarėte to anksčiau. Jei jūs nuėmėte savo video rinkmenas jūsų prietaiso ir per į jūsų nešiojamąjį kompiuterį ar darbalaukį tada, jūs esate iš esmės šalin į pradžią.

Iš pradžių jūs turite gauti savo video rinkmenas į video programinės įrangos programos biblioteką. Šiuo laiku tai yra gera opcija garantuoti, kad jie yra aiškiai pažymėti ir sutvarkyti, kad padėtų jums rasti juos efektyviai kada nors vėliau.

Taikomoji biblioteka yra vieta, jūs galite pastatyti paprastas video sekas. Tai gali būti padaroma, statant dalis palaipsniui, kol jūs neturite užbaigto produkto.

Viskas kurį jūs turite padaryti po to, kai tai turi išvesti visą partiją kaip naują video rinkmeną, ir jūs esate baigtas.

Visa tai gali atrodyti šiek tiek triuškinantis, bet tai yra galų gale, kaip tai įvykdoma, ir jūs būsite patenkintas tuo, kaip nesudėtinga šiuolaikinė video redagavimo programinė įranga daro tai.

Kad apžiūrėtumėte visą tą atsitikimą, kmu sa jūs turite turėti peržiūros parodymą. Tai yra vienas iš dviejų langų, kurie yra tipiškai prieinami, kai jūs atsiveriate programą. Peržiūros parodymas yra dažnai laikai, baigti ant kairio jūsų kompiuterio displėjaus rajono.

Peržiūros stiklo reikšmė yra tokia, kad jis įgalina jus iš tikrųjų laikytis video sąvaržų, kad jūs dirbate su tuo momentu, kad būtų paprasta apsispręsti ant to, kas turi būti padaroma. Po to, kai jūs priėmėte sprendimą, jūs galite tada pataisyti kažką, į kurį jums reikia.

Tiesiog padėtas, tai yra vieta, kur jūs susitelkiate ties apytikriais ketinimais anksčiau, negu jūs padarysite savo paskutinę gamybą.

Po to, kai jūs turite atskiras scenas valstybėje, jūs reikalingas tada, kad jūs galite įdėti juos ant laiko grafiko. Laiko grafikas dažnai yra blogos nuotaikos žemiau serveriu talpinimas peržiūros specialistų grupės ir yra, kur jūs galite sutvarkyti savo užbaigtą gamybą į pilną kino filmą.

Laiko linija yra taip pat panaudota scenos perėjimui taip pat kaip rūšiavo filtrus.

Dėl teisingos parodymo pusės jūs pastebėsite langą, kuris nurodo į biblioteką. Šis langas leidžia greitai matomą įėjimą į dalykus kaip jūsų einamasis video, atvaizdas ir girdimosios rinkmenos. Būtent pro tą langą kiekvienas yra pasiruošęs tempti elementus ant laiko linijos.

Pirmiausiai jūs pasiekiate visą savo redagavimą ant laiko linijos. Kai jūs nustatėte įvairių sąvaržų vietą, jūs galite paskui tiesiog išdėstyti juos bet kokia vieta ant laiko linijos. Tokiu būdu greita paskola lengva garantuoti, kad jūsų video atkuria būdą, kuriuo jūs iš tikrųjų norite.

Gali atrodyti, kad spaudimas visų jūsų išteklių į laiko liniją anksčiau, negu jūs pradėsite redaguoti yra metodas, kad paimtų, bet iš tikrųjų geriausia apkarpyti taip pat kaip sureguliuoti video sąvaržas prieš gavimą į tą fazę.

Gaukite savo visą kolekciją apkarpytų video sąvaržų ant laiko linijos starteriams ir įdėkite bet kokį perėjimą, kurį jūs trokštate panaudoti tarp bet kuris iš sąvaržų. Šiuo laiku jūs turite taip pat įdėti bet kokią įvadinę seką tokią kaip kino filmo pavadinimai plius pasibaigianti dalis.

Paskutinė fazė yra apskritai puikus suderinimas ir girdimojo projekto tako žnaibymas. Tai vedama paskutinis daugiausia todėl, kad redagavimas ir papuošimų sąvaržos gali nusimesti audio. Įvykdydamas šią teisę gale jūs galite sulaikyti kontrolę būdo, kuriuo jūs norite, kad audio žaistų ir turėtų vienodumą visur.

Kai tik jūs baigėte video, jūs galite tada nuspręsti, kaip jūs norite, kad jis būtų pamatytas, pasirinkdamas video rinkmenos tipą.

Daugumos video redagavimo programų duos jums, video rinkmenos pasirinkimas renka išlaikytinį ant tik, kaip jūs norėtumėte, kad video būtų paskirstytas, ir jie yra geriausios kokybės lengvas išsirinkti iš kompiuterio programos. Viskas kurį tai palieka, kad padarytų yra, išsirenka vietą ir teikia tai į jūsų nešiojamąjį kompiuterį, ar kompiuteris daug kaip jūs būtų bet kokia kita rinkmenos rūšis.

Rašyti komentarą