Afrikos drumroll

parašė , 2011-12-03 17:15

Kiti didieji žmonės, kurie pasirodė ir artimai sekė jo takuose buvo Jonny Clegg, Claire Johnson, Alison Moyet, ir Jonathan Butler. Tačiau, kadangi metai ridenosi prie, skaičius Pietų Afrikos paleidimo, kuris sėkmingai pasiekė Jungtinę Karalystę ir JAV – dvi didžiausias pardavimo rinkas – buvo sumažintas į lašėjimą.

Abejojantis to, ar tai yra pritarimas kitai kultūrai, kuri yra atsakinga konfiskuotu automobiliu pardavimas už šį palyginti blogą atlikimą, supažindinimą su žanrais, kurie valdė pardavimus; ar tai yra trūkumas pardavinėti biudžetą, ar ar dainos yra tik negana dideli smūgiai. Tačiau, jie etniniai (ir fantastiškas) dainos neperkelia diagramų tokiu greičiu kaip kiti, kuriuos mes esame įpratę girdėti, kurie taip pat gauna kultūrą, jos žmones ir jos požiūrius. Taip, kur Didelis Žygis veda mus į dabar?

Beveik du dešimtmečiai ant nuo Jūsų Gali Pavadinti Mane Al, Freshlyground Doo Bee Doo, daro įtaką diagramoms ir gauna esminį transliavimą 2004
Takas įtraukia visą sultingumą Afrikos būgnų ir žalią prasmę praleidimo krūme, bet vis dar turi būtiną vyraujantį kablį. Ne tai, kad tai yra blogas daiktas, bet albumo takai yra tie, kurie iš tikrųjų gauna Afrikos esmę. Dar jie negauna transliavimo, nei kopia į diagramas.

Teisinga domenai karantine pasakyti, kad klasikinis JAV/Planktoninių vėžiukų stilius rašyti kablius valdo įrašus, kurie paverčia į tai į diagramas – ar sumažėja visa tuo į biudžetą? Su einamąja Pietų Afrikos valiutos kurso valstybe, kaip įrašas žymi ar leidykla pradeda aktą su ta pačia investicija ir strategija kaip JAV ir Jungtinėje Karalystėje – jei, žinoma, jie nėra sujungti prie ‘Didelių Keturių’ globalinių kompanijų, kad padėtų finansuoti tokią avantiūrą?

Ir paskui tai įvyko 2010. Pietų Afrika priėmė FIFA Pasaulio čempionatą, ir Freshlyground buvo prašyti įvykdyti himno dainą "Waka Waka" šiam pasauliniam atvejui kartu su tarptautine superžvaigžde, Shakira koncerte Soweto 2010 m. birželio 10-ąją ir finale 2010 m. liepos 11-ąją." Waka Waka" buvo išleistas ant skaitmeninio duomenų perkėlimo ir greito smūgio, parduodamas daugiau kaip 4 milijonus kopijų visame pasaulyje – kuris yra geriausias ir greičiausias pardavimo Pasaulio čempionato himnas skaitmeninį amžių. Tai pasiekiama ant, Klauso Viršuje! Oficialus 2010 FIFA Pasaulio čempionato Albumas, taip pat kaip ant Shakira septinto studijos albumo, Pardavinėjimas el Sol anglų kalba ir ispanų kalba.

Nors rašytas Shakira ir John Hill, (kuris išbando chorą internetine drabuziu parduotuve 1986 Cameroonian smūgio dainos "Zangaléwa", prie Cameroonian grupės Auksiniai Garsai), pagaliau Afrika yra sugauta dainoje, kuri turi teisingą esmę ritmiškų garsų, atšokančių su gyvenimu ir energija visas rėkimas, ‘tai yra Afrika’! Ką tai reiškė Freshlyground? Gerai jie gavo atlikimo užmokestį ir autorinius honorarus, bet songwriting autoriniai honorarai sėdi su Shakira, John Hill ir Auksiniais Garsais. Taip dabar, kas poreikis įvykti yra Pietų Afrikos dainų autoriui, kad paimtų šią sąvoką ir parvestų tai namo ir išleistų tai tame pačiame maste, su tuo pačiu pasisekimu ir daugiau.

Muzikantai pasirašė, pagamintas ir paskirstytas pagrindinių etikečių kaip Sony, BMG yra dainininkės; Tiesa (tarptautiniu mastu pripažintas už naujovės muzikos pramonėje), Brenda Fassie, Ladysmith Black Mambazo, Miriam Makeba, Bea Benjamin ir Mango Griovelis. Plius vyriškos lyties zidiniu kapsules dainininkai; Jonathan Butler, Hugh Masekela, Parlatones, Tik Jinger, Jonas Gwangwa, Abdullah Ibrahim, Chris McGregor, Steve Hofmeyr, Fokofpolisiekar, ir Johnny Clegg su jo grupėmis Juluka ir Savuka, ir apimdamas Soweto Virvelės Kvartetą – visi jie. Ateinantys menininkai ir taip pat tie geriausiose dvidešimt Pietų Afrikos diagramų yra: Jason Hartman, Zahara, Aking, PROGRAMOS VADOVO Pėdos Sbu. Zahara, Dvasinė būklė, Spikiri Pėdos. Ašarinės dujos, Brown Brūkšnys, Brickz, Lloyd Cele, Didelis Nuz, Monotoniškos Pėdos. Rubininis Auksas, Lebo Sekgobela, Patarlės Pėdos. Lungelo, Theo Kgosinkwe Ft. Zonke, Revoliucijos Pėdos. Relo, Chris Chamelion, HHP Pėdos. Casper, KG & Omar El, Sindi Nene, Shisaboy Pėdos. Groova Poilsio kambarys, Zola, Naujai Pagrindas, Lection, Die Antwoord ir Lucan.

Menininkai serveriai.lt nuo skirtingų šalių turi sulaikyti savo tapatumą? Jie turi sulaikyti savo šaknis kablyje? Taip ir taip – tęsia skirti vieną šalį nuo kito, stato klausytojus skirtingiems instrumentams ir skirtingiems garsams, ir kelia išmintingą lenktyniavimu barą.

Su viltimi, kadangi Pietų Afrikos dainų autoriai ir menininkai susivienija jie turės naują įžvalgumą, kad ištirtų, įkvėpti ir vairuoti jų dainas tiesiai į skaičius vienas Skelbimų lentoje ir Jungtinės Karalystės diagramose ir visame pasaulyje taip pat – globalinis dominavimas yra tikslas.

Rašyti komentarą